Demo
Lekarz na tle pielęgniarki i pacjentki z mężem
Narkotyki Detoks
Profesjonalna opieka, dyskrecja i wsparcie

Detoks Polekowy

Wykonujemy bezpieczne odtrucia po długotrwałym nadużywaniu leków. Doświadczona kadra medyczna podczas wizyty w Państwa domu dobierze optymalne metody - dostosowane do płci, wieku oraz czasu nadużywania.

Przeprowadzamy bezpieczny detoks polekowy. U Pacjentów którzy przez długi okres nadużywali leków w postaci środków psychotropowych, przeciw bólowych lub nasennych, może wystąpić zespół odstawienny zwany inaczej abstynencyjnym, w którym występuje szereg bolesnych i trudnych do zniesienia objawów. Jest to okres niezwykle niebezpieczny i nieprzyjemny. Dotyka przede wszystkim sfery fizycznej, ale przekłada się również na funkcjonowanie psychiczne danej osoby. Dlatego tak ważne jest by przeprowadzanie odtrucia odbyło się pod ścisłą opieką zespołu medycznego.

Podczas całego procesu pacjent znajduje się pod opieką medyczną. Przed detoksykacją zostają przeprowadzone badania – w tym szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem leku. Poznając faktyczny stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne, mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Nie zawsze stan Pacjenta pozwala na bezpieczne odtrucie w domu. Jeśli lekarz wizytujący zdecyduje, że stan zdrowia Pacjenta wymaga przeniesienia do ośrodka, nasz personel wszystkim się zajmie – bez dodatkowego obciążania problemami najbliższych i za jej zgodą, pacjent może zostać przewieziony do prywatnego ośrodka detoksykacji Dromader.

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, każdego dnia w tygodniu oraz w niedziele i święta!

Centrum Medyczne ALCOR

Leczymy przez całą dobę!