Demo
Narkotyki Detoks
Profesjonalna opieka, dyskrecja i wsparcie
  • Home
  • Detoks Ponarkotykowy

Detoks Ponarkotykowy

Wykonujemy bezpieczne odtrucia po narkotykach oraz toksycznych produktach powstających w trakcie przemiany tych substancji. Detoks ponarkotykowy przeprowadzamy pod ścisłym nadzorem lekarskim. Doświadczona kadra medyczna podczas wizyty w Państwa domu dobierze i poda najbardziej optymalne dawki leków - dostosowane do płci, wieku oraz czasu zażywania.

Detoks ponarkotykowy, przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu, stabilizuje środowisko wewnętrzne tkanek oraz narządów. Pozwala znieść nieprzyjemne i niebezpieczne dla zdrowia objawy zespołu abstynencyjnego.

Zabieg detoksykacji organizmu zatrutego substancjami toksycznymi jakimi są narkotyki oraz dopalacze - prowadzony jest po ścisłą kontrolą lekarską, na życzenie Pacjenta możemy zaoferować dodatkową opiekę pielęgniarską. Podczas wizyty każdy Pacjent jest dokładnie badany przez doświadczonego lekarza, zarówno pod kątem stopnia zatrucia organizmu toksynami jak i występowania chorób współistniejących.

Szczegółowa ocena stanu zdrowia Pacjenta pozwala na właściwe zastosowanie leków niezbędnych przy zabiegu detoksykacji, oraz na równoczesne wyrównywanie zaburzeń które mają inne tło chorobowe. Profesjonalnie przeprowadzona detoksykacja musi być zawsze dobrana indywidualnie do stanu zdrowia Pacjenta, substancji psychoaktywnej i czasu jej zażywania.

W przypadku odtruć po narkotykach nigdy z góry nie można przewidzieć jak długo będzie trwał cały proces, należy tutaj zwrócić szczególną uwagę na fakt iż każdy narkotyk działa inaczej na organizm, a negatywne skutki zażywania objawiają się indywidualnie w zależności od wielu czynników.

Przed detoksykacją zostają przeprowadzone gruntownie badania – w tym, przeprowadza się szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem narkotyków. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne, mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Nie zawsze stan Pacjenta pozwala na bezpieczny detoks ponarkotykowy w domu. Jeśli lekarz wizytujący zdecyduje, że stan zdrowia Pacjenta wymaga przeniesienia do ośrodka, nasz personel wszystkim się zajmie – bez dodatkowego obciążania problemami najbliższych i za jej zgodą, pacjent może zostać przewieziony do prywatnego ośrodka detoksykacji.

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, każdego dnia w tygodniu oraz w niedziele i święta!

Drukuj E-mail

Centrum Medyczne ALCOR

Leczymy przez całą dobę!