Demo
Lekarz Geriatra
Kompleksowa opieka medyczna dla Seniorów

Lekarz Geriatra

Głównym celem naszego lekarza geriatry jest zapewnienie Państwu oraz Państwa bliskim komfortu w jesieni życia. Schorzenia związane z wiekiem mogą być poważne, jednak można też im zapobiegać, prowadząc rutynowe badania i stosując zalecone terapie.

Z nami mają Państwo stały dostęp do lekarza specjalisty. Zapewniamy kompleksową diagnostykę osób starszych. Zajmujemy się zarówno leczeniem chorób takich jak choroba Alzheimera czy choroba Parkinsona, jak i również służymy fachową pomocą w innych typowych dolegliwościach – zaburzeniach snu, zachowania, problemach z układem kostno-stawowym i sercowo-naczyniowym. Prowadzimy pełną internistyczną i neurologiczną diagnostykę pacjentów, także służymy pomocą w opracowaniu diety i dobraniu właściwych leków. Dzięki nam seniorzy zawsze są pod właściwą opieką!

Geriatra w Warszawie jest do Państwa dyspozycji w naszym centrum medycznym oraz z usługą dojazdu – prowadzimy wizyty domowe przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Na terenie Warszawy zapewniamy darmowy dojazd do pacjentów w 90-120 minut.

DrukujE-mail

Visit in 888bingo information.

Centrum Medyczne ALCOR

Leczymy przez całą dobę!