Demo
Lekarz pediatra badająca dziewczynkę
Lekarz Pediatra
Wizyty domowe - przez całą dobę

Lekarz Pediatra

Nagłe przypadki, gorączka i przeziębienie. Niezależnie od sytuacji nasz Pediatra dotrze do Twojego Dziecka zawsze na czas!

Troska o zdrowie dziecka jest dla rodziców rzeczą najważniejszą. Ponieważ nie każdej chorobie czy dolegliwości da się zapobiec, kluczowe znaczenie ma szybki i pełny dostęp do godnych zaufania lekarzy. Taką właśnie opiekę gwarantuje Centrum Medyczne ALCOR. Niezależnie od pory czy dnia, nasi Lekarze Pediatrzy są zawsze gotowi do wizyty w Twoim domu.

Przede wszystkim podczas wizyt domowych zajmujemy się leczeniem większości chorób i dolegliwości wieku dziecięcego, w tym infekcji układu oddechowego, pokarmowego, moczowego. Specjalizujemy się także w leczeniu i diagnostyce chorób alergicznych, zaburzeń odżywiania, chorób neurologicznych czy stanów gorączkowych.

Ponadto konsultacje Lekarza Pediatry powinny odbywać się zgodnie ze wskazanym przez niego harmonogramem wizyt, łączącym zarówno profilaktyczne kontrole stanu zdrowia i okresowe bilanse rozwoju dziecka, oceniające prawidłowy rozwój psychomotoryczny małego podopiecznego. Pamiętamy o przestrzeganiu programu szczepień ochronnych i w określonych terminach zapewniamy dziecku stosowne szczepienia.

Na terenie Warszawy dojazd jest bezpłatny. Dojeżdżamy do pacjenta w ciągu 90-120 minut.

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą ustalić termin wizyty prosimy o kontakt pod całodobowo czynne numery:
501 100 128 lub 22 622 69 22

Centrum Medyczne ALCOR

Leczymy przez całą dobę!