Demo
Szkolenie pierwszej pomocy
Pierwsza Pomoc Medyczna
Kompleksowe szkolenia dla pracowników
  • Home
  • Pierwsza Pomoc Medyczna

Szkolenie - Pierwsza Pomoc Medyczna

Nasi instruktorzy posiadają wykształcenie medyczne, dodatkowo na co dzień pracują w ratownictwie, cechuje ich wysoki poziom wiedzy i kultury osobistej. Szkolenia odbywają się w małych grupach – 1 instruktor na 6 osób.

Celem oferowanego szkolenia jest nauka udzielania pierwszej pomocy, wypełnienie wymagań prawnych dotyczących szkoleń pracowników oraz integracja zespołu. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem – fantomy z komputerową analizą wykonywanych czynności – dążymy do 100% skuteczności ucisku klatki piersiowej i wentylacji poszkodowanego metodą usta – usta.

Przekazujemy wiedzę na temat bezpieczeństwa własnego podczas udzielania pierwszej pomocy, minimalizując tym samym ryzyko popełnienia błędu. Sprawdzamy na bieżąco wiedzę oraz umiejętności nabyte przez kursantów.

Po każdym kursie przeprowadzamy egzamin praktyczny oraz teoretyczny, na jego podstawie wydajemy certyfikaty. Szkolenia z pierwszej pomocy medycznej organizujemy w naszym ośrodku lub we wskazanym miejscu przez klienta - szczegółowe warunki do ustalenia.

Centrum Medyczne ALCOR

Leczymy przez całą dobę!