Demo
Lekarze Specjaliści
Dostępni przez całą dobę! W każdym miejscu! 
corner right-bottom

Lekarze Specjaliści

Centrum Medyczne ALCOR, sprosta wszelkim potrzebom medycznym - dostępni lekarze specjaliści zjawią się w Państwa domu niemal błyskawicznie! Specjaliści realizujący wizyty domowe są wyposażeni w przenośną aparaturę medyczną, dzięki której możliwe jest przeprowadzenie większości badań bezpośrednio podczas wizyty.

W trosce o wysoką jakość obsługi pacjentów w ich domach, Centrum Medyczne Alcor na stałe współpracuje z lekarzami wszystkich specjalizacji. Naszą wizytówką jest życzliwość dla naszych pacjentów, całodobowa dostępność oraz wysoki standard usług medycznych - stale podnosimy wiedzę oraz inwestujemy w aparaturę medyczna. Wszystko po to, by moc lepiej troszczyć się o Państwa zdrowie.

Od 20 lat koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta. To, co nas wyróżnia od wielu lat, to szczególna więź pomiędzy lekarzem a pacjentem oraz zrozumienie jego potrzeb. Naszym największym atutem jest personel medyczny, który w dużej części współpracuje z znami od pierwszych lat istnienia. To wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe, a przy tym związani z firmą, jej tradycją i marką. To właśnie dzięki ludziom, którzy pracują w Centrum Medycznym Alcor, świadczymy opiekę medyczną na najwyższym poziomie, tworząc ciepłą i pełną zaufania atmosferę. To bardzo ważne. Na to najczęściej zwracają uwagę nasi Pacjenci, kiedy pytamy ich, co wyróżnia nasze Centrum.

Specjaliści dostępni w ramach wizyt domowych:

Tylko my realizujemy wizyty domowe wszystkich specjalistów 7 dni w tygodni, 24 h na dobę! Przebadaj całą rodzinę wezwij lekarza do domu już dziś!

Na terenie Warszawy dojazd jest bezpłatny. Dojeżdżamy do pacjenta w ciągu 90-120 minut.

Centrum Medyczne ALCOR

Leczymy przez całą dobę!