Demo
  • Home
  • Alergolog + Testy skórne

Alergolog + Testy Skórne

Alergie czyli nadwrażliwość i nadreaktywność organizmu przy kontakcie z różnymi czynnikami świata otaczającego, często objawia się pod postacią kataru, łzawienia, kaszlu, zmian skórnych, zaburzeń przewodu pokarmowego.

Czy zauważyłeś, że Twój organizm zaczyna dziwnie reagować w okresach nasilonego pylenia traw lub może zaobserwowałeś, że pojawiają się na Twojej skórze zmiany w zetknięciu z określonymi produktami? Jeśli często swędzi Cię nos, masz zaczerwienione oczy, odczuwasz trudności w oddychaniu, boli cię głowa, czujesz zmęczenie i masz zaburzenia jelitowe, a wszystkie te rekcje powtarzają się zawsze przy kontakcie z tymi samymi przedmiotami, to zachodzi duże prawdopodobieństwo, że jesteś alergikiem i warto umówić się na lekarskie wizyty domowe.

Nasz specjalista zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń o podłożu alergicznym. W trakcie wizyty u alergologa można wykonać testy skórne i spirometrię.

Specjalista przyjmuje dzieci oraz dorosłych.

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą ustalić termin wizyty, prosimy o kontakt z naszym dyspozytorem w godzinach 8.00 - 19.00 pod następującymi numerami telefonów:
501 100 128 lub 22 622 69 22