Centrum Medyczne ALCOR

Anestezjolog i leczenie bólu Warszawa

Anestezjolog to specjalista, którego obecność wymagana jest przy każdej operacji. Prowadzi leczenie pacjentów w stanach ciężkich w oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej.

Anestezjolodzy zajmują się też leczeniem pacjentów w Poradniach bólu

Lekarz anestezjolog jest opiekunem pacjenta na wszystkich etapach zabiegu. Wprowadza chorego w stan, który umożliwia znieczulenie, znieczula i opiekuje się pacjentem po zabiegu.

Znieczulenia mogą obejmować poszczególne części ciała lub cały organizm.

Pierwsze z nich- znieczulenia przewodowe, polegają na czasowym zablokowaniu nerwów określonej okolicy ciała. Pacjent nie odczuwa bólu, więc możliwe jest przeprowadzenie operacji przy zachowaniu jego świadomości. Znieczulenie ogólne (narkoza) prowadzi do snu pacjenta, zniesionego odczuwania bólu i odwracalnego zwiotczenia mięśni, co jest możliwe do osiągnięcia po podaniu specyficznych preparatów medycznych.

Przewlekły ból uniemożliwia normalne życie i funkcjonowanie.

We wszystkich stanach chorobowych, które łączą się z odczuwaniem bólu, jest możliwe leczenie przynoszące choremu ulgę i komfort.

Nasi specjaliści prowadzą pacjentów zgodnie z najnowszymi metodami, które obejmują szeroki wachlarz leków i metod dając powrót do życia bez bólu.

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą ustalić termin wizyty, prosimy o kontakt z naszym dyspozytorem w godzinach 8.00 - 19.00 pod następującymi numerami telefonów:
501 100 128 lub 22 622 69 22