Demo
  • Home
  • Pomoc Psychologiczna

Pomoc Psychologiczna, wizyty domowe, Warszawa

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

 

Psycholog to osoba, która ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia. W trakcie edukacji zdobyła wiedzę i umiejętności niezbędne do przeprowadzenia diagnozy psychologicznej, konsultacji psychologicznych, zastosowania testów psychologicznych w diagnozie i poradnictwie psychologicznym.

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny to osoba, która ukończyła co najmniej II rok studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej i przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego (lub już taki certyfikat posiada). Jest to psychoterapeuta pracujący w nurcie poznawczo-behawioralnym.

 

Służymy pomocą podczas wizyty domowej w sytuacjach trudnych, w których dotychczasowe strategie radzenia sobie przestały być skuteczne (m.in. w trudnych sytuacjach osobistych lub zawodowych, w doświadczeniach związanych z chorobą bliskich, w trudnych relacjach z bliskimi w tym również w sytuacjach trudności będących wypadkową uzależnienia członka rodziny). Pomagamy w sytuacjach problemów interpersonalnych (np. trudności w relacji z bliskimi w podeszłym wieku, z nastoletnimi dziećmi, w sytuacjach doświadczania trudności wychowawczych, czy w relacjach partnerskich). Wspieramy szczególnie osoby nie akceptujące terapii grupowej a także ich rodziny w leczeniu uzależnień od alkoholu oraz w przypadku innych uzależnień (hazard, seksoholizm, siecioholizm, nikotynizm). Dzięki wizycie domowej mogą poczuć się Państwo bardziej komfortowo i rozmowa o problemach może być łatwiejsza.

 

Prowadzimy także terapię w nurcie poznawczo behawioralnym dla osób z depresją, zaburzeniami lękowymi, CHAD, zaburzeniami osobowości, objawami stresu, anoreksją i bulimią.

Wizyty domowe można umówić poprzez całodobową infolinię: 22 622 69 22 oraz 501 100 128