Demo
Lekarze Specjaliści
Dostępni przez całą dobę! W każdym miejscu! 
corner right-bottom

Lekarze Specjaliści

Centrum Medyczne ALCOR, staramy się sprostać wszelkim potrzebom medycznym w domu pacjenta - lekarze specjaliści dojadą do Państwa domu tak szybko jak tylko będzie to możliwe! Współpracujemy z placówkami diagnostycznymi, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie większości badań bezpośrednio podczas wizyty.

W trosce o wysoką jakość obsługi pacjentów w ich domach, Centrum Medyczne Alcor na stałe współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji. Naszą wizytówką jest życzliwość dla naszych pacjentów, całodobowa dostępność naszej centrali telefonicznej oraz wysoki standard usług medycznych - stale podnosimy wiedzę oraz inwestujemy w aparaturę medyczna. Wszystko po to, by moc lepiej troszczyć się o Państwa zdrowie.

Od 20 lat koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta. To, co nas wyróżnia od wielu lat, to szczególna więź pomiędzy lekarzem a pacjentem oraz zrozumienie jego potrzeb. Naszym największym atutem jest personel medyczny, który w dużej części współpracuje z nami od pierwszych lat istnienia. To wybitni specjaliści w swoich dziedzinach czy to kardiologia, neurologia czy geriatria, stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe, a przy tym związani z firmą, jej tradycją i marką. To właśnie dzięki ludziom, którzy pracują w Centrum Medycznym Alcor, świadczymy opiekę medyczną na najwyższym poziomie, tworząc ciepłą i pełną zaufania atmosferę. Na to najczęściej zwracają uwagę nasi Pacjenci, kiedy pytamy ich, co wyróżnia nasze Centrum.

Specjaliści dostępni w ramach wizyt domowych:

Możesz się z nami skontaktować przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu!  Na terenie Warszawy dojazd jest bezpłatny.