Demo
Lekarze Specjaliści
Dostępni przez całą dobę! W każdym miejscu! 
corner right-bottom

Lekarze Specjaliści

Centrum Medyczne ALCOR, staramy się sprostać wszelkim potrzebom medycznym w domu pacjenta - lekarze specjaliści dojadą do Państwa domu tak szybko jak tylko będzie to możliwe!

W trosce o wysoką jakość obsługi pacjentów w ich domach, Centrum Medyczne Alcor na stałe współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji. Naszą wizytówką jest życzliwość dla naszych pacjentów, dostępność naszej centrali telefonicznej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz wysoki standard usług medycznych. Wszystko po to, by moc lepiej troszczyć się o Państwa zdrowie.

Od ponad 30 lat koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta. Staramy się dobrze zrozumieć potrzeby pacjenta i na nie odpowiadać. Naszym największym atutem jest personel medyczny, który w dużej części współpracuje z nami od pierwszych lat działalności. To wybitni specjaliści w swoich dziedzinach czy to kardiologia, neurologia czy geriatria, stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe, a przy tym związani z firmą, jej tradycją i marką. To właśnie dzięki ludziom, którzy pracują w Centrum Medycznym Alcor, świadczymy opiekę medyczną na najwyższym poziomie, tworząc ciepłą i pełną zaufania atmosferę. Na to najczęściej zwracają uwagę nasi Pacjenci, kiedy pytamy ich, co wyróżnia nasze Centrum.

Specjaliści dostępni w ramach wizyt domowych:

Możesz się z nami skontaktować od piątku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00 pod poniższymi numerami telefonów:

501-100-128

22 622-69-22

22 813-89-99