Centrum Medyczne ALCOR
Lekarze Specjaliści
Dostępni przez całą dobę! W każdym miejscu! 
corner right-bottom

Lekarze Specjaliści

Centrum Medyczne ALCOR, staramy się sprostać wszelkim potrzebom medycznym w domu pacjenta - lekarze specjaliści dojadą do Państwa domu tak szybko jak tylko będzie to możliwe!

W trosce o wysoką jakość obsługi pacjentów w ich domach, Centrum Medyczne Alcor na stałe współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji. Naszą wizytówką jest życzliwość dla naszych pacjentów, dostępność naszej centrali telefonicznej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00 oraz wysoki standard usług medycznych. Wszystko po to, by moc lepiej troszczyć się o Państwa zdrowie.

Od ponad 30 lat koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta. Staramy się dobrze zrozumieć potrzeby pacjenta i na nie odpowiadać. Naszym największym atutem jest personel medyczny, który w dużej części współpracuje z nami od pierwszych lat działalności. To wybitni specjaliści w swoich dziedzinach czy to kardiologia, neurologia czy geriatria, stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe, a przy tym związani z firmą, jej tradycją i marką. To właśnie dzięki ludziom, którzy pracują w Centrum Medycznym Alcor, świadczymy opiekę medyczną na najwyższym poziomie, tworząc ciepłą i pełną zaufania atmosferę. Na to najczęściej zwracają uwagę nasi Pacjenci, kiedy pytamy ich, co wyróżnia nasze Centrum.

Specjaliści dostępni w ramach wizyt domowych:

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą ustalić termin wizyty, prosimy o kontakt z naszym dyspozytorem w godzinach 8.00 - 19.00 pod następującymi numerami telefonów:
501 100 128 lub 22 622 69 22