Demo
Odtrucia Poalkoholowe
Bezpieczne przerywanie ciągu, dyskrecja i wsparcie
  • Home
  • Detoks Poalkoholowy

Detoks Poalkoholowy

Zabiegi odtruwania po alkoholu, wykonujemy w domu pacjenta pod ścisłym nadzorem lekarskim. Doświadczona kadra lekarska podczas wizyty w Państwa domu dobierze i poda najbardziej optymalne dawki leków - dostosowane do płci, wieku i stanu zdrowia.

Bezpiecznie przerywanie ciągu i regeneracja organizmu!

Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt iż w trakcie „ciągu” picia nagłe odstawienie alkoholu może nieść zagrożenie dla zdrowia. Jednocześnie sam „ciąg” może stanowić równie poważne niebezpieczeństwo. Organizm zatruty alkoholem we wskazanych przypadkach, wymaga interwencji specjalistów i zastosowania indywidualnie dobranej farmakoterapii na podstawie badania i wywiadu lekarskiego.

Detoksykacja alkoholowa, obejmuje działania dwutorowe. Uzupełnia ewentualne niedoborów płynów i elektrolitów, dostarcza Pacjentowi niezbędne witaminy wypłukane przez alkohol. Równie istotnym elementem jest eliminacja objawów zespołu abstynencyjnego między innymi takich jak lęk, drżenie, omamy, zaburzenia świadomości czy bezsenność.

W skład zespołu medycznego wchodzą lekarze z bogatym doświadczeniem w zajmowaniu się odtruciami alkoholowymi (detoks poalkoholowy). Zespół lekarski działa na terenie całej warszawy i okolic.

Przed detoksykacją zostają przeprowadzone badania – w tym, przeprowadza się szczegółowy wywiad, mający na celu eliminację ewentualnego ryzyka powikłań związanych z nagłym odstawieniem alkoholu. Dzięki temu, znając faktyczny stan zdrowia pacjenta, przebyte choroby czy inne problemy zdrowotne, mamy możliwość zapobiec ewentualnym późniejszym komplikacjom.

Nie zawsze stan Pacjenta pozwala na odtrucie w domu. Jeśli lekarz wizytujący zdecyduje, że stan zdrowia Pacjenta wymaga przeniesienia do ośrodka, nasz personel wszystkim się zajmie – bez dodatkowego obciążania problemami najbliższych i za jej zgodą, pacjent może zostać przewieziony do właściwej jednostki prywatny ośrodek detoksykacji.

Implantacja wszywki

Na życzenie pacjenta istnieje możliwość wszycia - disulfiramu. Ze względu na sposób działania lek implantowany może być jedynie po uprzednim badaniu i wywiadzie lekarskim. Disulfiram wszczepia się podpowięziowo (przy znieczuleniu miejscowym), zależnie od wagi pacjenta. Jego skuteczność powinno utrzymywać się przez około 12 miesięcy. Zabieg przeprowadzamy jedynie za wiedzą i zgodą pacjenta. Uwaga wszycie disulfiramu nie jest metodą leczenia uzależnienia od alkoholu.

Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę, każdego dnia w tygodniu oraz w niedziele i święta!

Drukuj E-mail

Centrum Medyczne ALCOR

Leczymy przez całą dobę!