Demo
lekarz na tle pracownika biura i fachowca
Usługi medyczne dla firm
Medycyna pracy, opieka medyczna, zabezpieczanie imprez

Oferta Medyczna Dla Firm i Instytucji

Naszym celem jest dbanie o zdrowie pacjenta oraz zapewnienie najwyższego zadowolenia z oferowanych usług. Stale rozwijamy ofertę, by mogła sprostać indywidualnym oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów.

Z troską o zachowanie najwyższej jakości świadczonych usług, stworzyliśmy atrakcyjną i konkurencyjną ofertę profilaktycznej jak i również stałej opieki medycznej dedykowanej firmom, instytucjom oraz placówkom opiekuńczym.

Wykonujemy badania okresowe w sposób jak najbardziej wygodny dla pracodawcy i pracowników. Zabezpieczamy imprezy muzyczne, sportowe oraz wszelkie inne ewenty na których potrzebna jest obecność kadry medycznej. Naszą ofertę dla firm oraz instytucji z dumą kierujemy do wszelakich placówek szkolnych, przedszkolnych oraz wychowawczych dla dzieci oraz młodzieży.

Nasze zaplecze kadrowe oraz doświadczenie pozwala zabezpieczyć wszelkie potrzeby medyczne i pielęgnacyjne osób przeżywających swą złotą jesień w domach opieki. Naszym celem jest, realizacja usług medycznych zgodnie z wymogami prawa nie obciążając jednocześnie zleceniodawcy zbędnymi kosztami.

Centrum Medyczne ALCOR

Leczymy przez całą dobę!