Demo
  • Home
  • Opieka Pielęgniarska

Opieka Pielęgniarska

Świadczymy usługi pielęgniarskie - na terenie całej Warszawy i okolicznych miejscowości.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich Pacjentów chcących otrzymać fachową opiekę pielęgniarską. W ramach usług pielęgniarskich w domu Pacjenta dojeżdżamy wszędzie i o dogodnej dla Państwa porze. Proponowana profesjonalna opieka pielęgniarska obejmuje wszystkich członków Państwa rodziny. Pomoc pielęgniarska w codziennej pielęgnacji nad malutkimi pociechami oraz opieka nad osobami starszymi, której celem jest ułatwienie codziennego życia i podniesienie jego jakości. Staramy się edukować rodzinę i pacjentów jak realizować samoopiekę i usprawniać codzienne życie mimo choroby czy niepełnosprawności.

Dysponujemy sprzętem medycznym pozwalającym na wykonanie w domu pacjenta większości zabiegów pielęgniarskich oraz sprawowanie pełnej profesjonalnej opieki włącznie z zaawansowanymi metodami reanimacyjnymi. Sprzęt jednorazowy pozostawiamy do Państwa wyboru. Możemy użyć Waszego, o ile spełnia wszelkie wymogi jakościowe i ilościowe lub też za niewielką dopłatą pielęgniarki wykonują zabiegi własnym. Odpady medyczne to nasz problem więc nie musicie się Państwo zastanawiać co zrobić ze zużytymi igłami, pokrwawionymi opatrunkami czy szklanymi ampułkami użytymi podczas zabiegów.

Proponujemy Państwu jednorazowe usługi pielęgniarskie w domu i na terenie Ośrodka Zdrowia w celu wykonania zabiegu, jak również kompleksową profesjonalną opiekę pielęgniarską całodniową, całodobową a nawet miesięczną. Oferowana opieka domowa może być sprawowana w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.

Dzięki firmom współpracującym z nami możemy zaoferować Państwu pełną diagnostykę krwi, moczu czy kału a także wymazy, posiewy z ran - 24 godziny na dobę. Pobrany materiał zawozimy do badań a w niedługim czasie pojawiamy się z powrotem w Państwa domu z wynikami przeprowadzonej diagnostyki.

Drukuj E-mail

Centrum Medyczne ALCOR

Leczymy przez całą dobę!