Centrum Medyczne ALCOR
Przyjmowanie zgłoszeń:

501-100-128

22-622-69-22

22-613-19-13

22-813-89-99

kontakt@alcor.waw.pl
Przyjmowanie zgłoszeń w godzinach 8-19!

Wizyty domowe Warszawa i okolice

Pacjent jest dla nas zawsze najważniejszy – właśnie dlatego oferujemy Państwu wizyty domowe doświadczonych specjalistów. Wyjazdowa pomoc lekarska (wizyta domowa) jest skierowana do tych pacjentów, którzy szukają profesjonalnej opieki lekarza bez czekania w kolejkach i wychodzenia z domu.

Każda wizyta domowa lekarza obejmuje badanie przedmiotowe i podmiotowe. Lekarz w zależności od potrzeb sprawdza m.in. ciśnienie tętnicze, poziom glikemii (glukozy) we krwi, temperaturę, saturację. Zajmujemy się kompleksową obsługą pacjentów, dlatego istnieje w trakcie wizyt domowych istnieje możliwość   podania leków, kroplówek, zastrzyków, wykonania EKG zależnie od zamówionej wizyty. Wizytujący pacjenta lekarz może zalecić także wykonanie innego rodzaju badań zależnie od wskazań. Każda wizyta domowa odbywa się przy tym w przyjemnej atmosferze – dbamy o to, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług i wizyt! Nie muszą Państwo wychodzić z domu, aby zostać zbadanym kompleksowo przez lekarza! Wizytę możesz zamówić w szybki i prosty sposób telefonicznie. W domu zostanie Państwu udzielone pełne wsparcie lekarskie. Czy to neurolog, kardiolog czy geriatria - wizyta domowa to dobry wybór - zawsze udzielimy profesjonalnej pomocy.

Lekarze specjaliści

Do Państwa dyspozycji do wizyt domowych są lekarze i ich usługi w zakresie następujących specjalności:

 

Wizyty Domowe Lekarzy Specjalistów

Wizyty domowe prowadzimy w Warszawie i w okolicznych miejscowościach, a także na całym terenie województwa mazowieckiego. Nasza centrala telefoniczna przyjmuje zgłoszenia od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 19.00. Warszawa jest strefą z bezpłatnym dojazdem i staramy się aby lekarz dotarł na wizytę do domu pacjenta lub w inne miejsce wezwania w do 2 godzin ale każdorazowo nasze centrum telefoniczne koordynuje wizytę z lekarzem i pacjentem. Wizyta domowa trwa tyle ile wymaga tego przeprowadzenie niezbędnych i możliwych do wykonania w domu badań i zabiegów. Jeżeli potrzebna jest pomoc i chcecie Państwo zamówić wizytę domową - niezależnie czy z to geriatry, kardiologa czy neurologa, wystarczy zadzwonić do naszego centrum telefonicznego.

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą ustalić termin wizyty, prosimy o kontakt z naszym dyspozytorem w godzinach 8.00 - 19.00 pod następującymi numerami telefonów:
501 100 128 lub 22 622 69 22