Demo
Przyjmowanie zgłoszeń 24h!
ALCOR - Całą Dobę, Cały Rok, Cały Czas!

Wizyty Domowe Lekarzy Specjalistów, wizyty domowe, Warszawa

Pacjent jest dla nas zawsze najważniejszy – właśnie dlatego oferujemy Państwu wizyty domowe. Wyjazdowa pomoc lekarska (wizyta domowa) jest skierowana do tych pacjentów, którzy szukają profesjonalnej opieki lekarza bez czekania w kolejkach.

Każda wizyta domowa lekarza obejmuje badanie przedmiotowe i podmiotowe. Lekarz sprawdza m.in. ciśnienie tętnicze, poziom glikemii (glukozy) we krwi, temperaturę, pobieramy próbki do dalszych badań laboratoryjnych. Zajmujemy się kompleksową obsługą pacjentów, dlatego w skład wizyt domowych wchodzi także podawanie leków, zastrzyków, lekarze dokonują zmiany opatrunków, cewnikowania. Nasi lekarze są wyposażeni w przenośną aparaturę medyczną, dlatego lekarz jest w stanie wykonać także większość usług i badań w trakcie wizyty domowej, jak na przykład EKG czy spirometrię. Wizytujący pacjenta lekarz może zalecić także wykonanie innego rodzaju badań zależnie od wskazań. Każda wizyta domowa odbywa się przy tym w przyjemnej atmosferze – dbamy o to, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług i wizyt całkowicie! Nie musisz wychodzić z domu, aby zostać zbadanym kompleksowo przez lekarza! Wizytę możesz zamówić w szybki i prosty sposób telefonicznie. W domu zostanie Ci udzielone pełne wsparcie lekarskie. Czy to pediatria, kardiologia czy geriatria - wizyta domowa to dobry wybór - zawsze udzielimy profesjonalnej pomocy.

Lekarze specjaliści

Do Państwa dyspozycji do wizyt domowych są lekarze i ich usługi w następujących specjalności:

 

Wizyty domowe Warszawa i okolice

Wizyty domowe prowadzimy w Warszawie i w okolicznych miejscowościach, a także na całym terenie województwa mazowieckiego. Jesteśmy dostępni na wizytę przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Warszawa jest strefą z bezpłatnym dojazdem i lekarz powinien dotrzeć na wizytę u pacjentów do domu w 90-120 minut. Wizyta domowa trwa tyle ile wymaga tego przeprowadzenie niezbędnych i możliwych do wykonania w domu badań i zabiegów. Jeżeli potrzebna jest pomoc i chcesz zamówić wizytę domową - niezależnie czy chodzi Ci usługa, której potrzebujesz to geriatria, kardiologia czy pediatria, wystarczy tylko zadzwonić! Na infolinii również jesteśmy dostępni całodobowo.