Demo
Przyjmowanie zgłoszeń w godzinach 8-22!

Wizyty Domowe Lekarzy Specjalistów

Pacjent jest dla nas zawsze najważniejszy – właśnie dlatego oferujemy Państwu wizyty domowe. Wyjazdowa pomoc lekarska (wizyta domowa) jest skierowana do tych pacjentów, którzy szukają profesjonalnej opieki lekarza bez czekania w kolejkach.

Każda wizyta domowa lekarza obejmuje badanie przedmiotowe i podmiotowe. Lekarz sprawdza m.in. ciśnienie tętnicze, poziom glikemii (glukozy) we krwi, temperaturę, pobieramy próbki do dalszych badań laboratoryjnych. Zajmujemy się kompleksową obsługą pacjentów, dlatego w skład wizyt domowych wchodzi także podawanie leków, zastrzyków, lekarze dokonują zmiany opatrunków, cewnikowania. Nasi lekarze są wyposażeni w przenośną aparaturę medyczną, dlatego lekarz jest w stanie wykonać także większość usług i badań w trakcie wizyty domowej, jak na przykład EKG czy spirometrię. Wizytujący pacjenta lekarz może zalecić także wykonanie innego rodzaju badań zależnie od wskazań. Każda wizyta domowa odbywa się przy tym w przyjemnej atmosferze – dbamy o to, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług i wizyt całkowicie! Nie musisz wychodzić z domu, aby zostać zbadanym kompleksowo przez lekarza! Wizytę możesz zamówić w szybki i prosty sposób telefonicznie. W domu zostanie Ci udzielone pełne wsparcie lekarskie. Czy to pediatria, kardiologia czy geriatria - wizyta domowa to dobry wybór - zawsze udzielimy profesjonalnej pomocy.

Lekarze specjaliści

Do Państwa dyspozycji do wizyt domowych są lekarze i ich usługi w następujących specjalności:

 

Wizyty domowe Warszawa i okolice

Wizyty domowe prowadzimy w Warszawie i w okolicznych miejscowościach, a także na całym terenie województwa mazowieckiego. Jesteśmy dostępni na wizytę przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Warszawa jest strefą z bezpłatnym dojazdem i lekarz powinien dotrzeć na wizytę u pacjentów do domu w 90-120 minut. Wizyta domowa trwa tyle ile wymaga tego przeprowadzenie niezbędnych i możliwych do wykonania w domu badań i zabiegów. Jeżeli potrzebna jest pomoc i chcesz zamówić wizytę domową - niezależnie czy chodzi Ci usługa, której potrzebujesz to geriatria, kardiologia czy pediatria, wystarczy tylko zadzwonić! Na infolinii również jesteśmy dostępni całodobowo.

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą ustalić termin wizyty prosimy o kontakt pod całodobowo czynne numery:
501 100 128 lub 22 622 69 22